• Pojištění na cokoliv

  • Libušská 2001/274, Praha 4

Registrace vozidel CEBIA

Značení skel automobilu speciálním kódem EUROVIN, nebo SBZ znamená také automatickou registraci Vašeho vozu v mezinárodním informačním Systému OCIS.

Naše společnost je smluvním partnerem společnosti CEBIA a proto jsme schopni pro zákazníka poskytovat komplexní služby pro každé vozidlo. Společnost CEBIA klade hlavní důraz na odborné značení, které zásadně svěřuje pouze Autorizovaným Pracovištím CEBIA.


Díky jedinečnému propojení vlastností produktů PROVIN a VINTEST, včetně ochranného značení skel kódem EUROVIN, nebo SBZ, pak majitel motorového vozidla stoprocentně a se zárukou ví, v jakém vozidle jezdí a má jistotu bezproblémového průjezdu libovolným hraničním přechodem.Prohlídka k pojištění vozidla VINFOTO slouží ke zdokumentování skutečného stavu vozidla při uzavření pojistné smlouvy. Díky této fotografické dokumentaci má pojišťovna přesně a pravdivě zachycen stav vozidla pro případ likvidace pojistných událostí.

Prohlídka VINFOTO je pro klienty některých pojišťoven povinná. Plný rozsah pojištění začíná platit až po provedení prohlídky!

Tuto službu provádíme na naší provozovně, ale máme k dispozici také mobilní pracovníky, kteří zadokumentují stav Vašeho vozidla na místě, které si dohodnete.